NESATRANS - sťahovanie, autodoprava

NESATRANS - kompletné sťahovacie služby a prepravné služby v rámci celej SR a EU. Dopravu prevádzame dodávkovými vozidlami. Kamkoľvek a kedykoľvek.

NESATRANS - sťahovanie, autodoprava

Nesatrans, sťahovanie, autodoprava, Michalovce, celá SR, štáty EÚ

NESATRANS - kompletné sťahovacie služby a prepravné služby v rámci celej SR a EU. Dopravu prevádzame dodávkovými vozidlami. Kamkoľvek a kedykoľvek.

Adresa: Masarykova 1983/46, 07101 Michalovce
Telefón:+421944 226 027
Kontaktná osoba:Peter Kyseľa
Mobil:+421944 226 027
E-mail:nesatrans@nesatrans.sk
Skype:nesatrans01

SŤAHOVANIE a NÁKLADNÁ DOPRAVA nielen v tuzemsku, ale aj do krajín a z krajín celej EÚ.

Preprava, nakladanie, vykladanie alebo aj presťahovanie drobností, bežných predmetov či ťažkých bremien môže znamenať dní plné príprav, plánov a tiež k tomu patrí stres a nervy. Ak chcete tomuto predísť, nechajte všetky starosti na nás a sťahovanie zrealizujeme podľa Vašich predstáv.

Ponúkame Vám kompletné sťahovacie služby spojené s kanceláriami, bytovými priestormi, archívmi a tiež aj klavíre, trezory, ťažké bremená.

Disponujeme rôznymi zariadeniami a príslušenstvom, ktoré sú určené ako výpomoc pri sťahovaní .Kapacita nášho vozového parku je široká, či už veľkosťou alebo užitočnou hmotnosťou vozidiel.

Firma NESATRANS ďalej ponúka prepravné služby v rámci celej SR a EÚ. Dopravu prevádzame dodávkovými vozidlami. Kamkoľvek a kedykoľvek. Stačí nás kontaktovať a my Vám vytvoríme ponuku s prispôsobením ceny.

Kedykoľvek a kamkoľvek

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.