michalovce.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Práca, pracovné miesta, ponuky a brigády v Michalovciach a okolí

Ponuky 1-20 z 40

Ponuky práce Michalovce a okolie

Pracovníčka do vzorkovej predajne

  Dátum pridania: 3.12.2016

  , Zivotopis prosim posielajte na uvedenu mailovu adresu ocelovedvere@ocelovedvere.sk. Foto vitane. Dakujem

Vedúci SW vývoja C / C++ / Java

  Dátum pridania: 2.12.2016

  , sk.linkedin.com/in/ladislavocvar

Teamleader Hardware Development

  Dátum pridania: 1.12.2016

 Electronic Engineering , Contacting will just persons which are suitable for a job.

Klientský poradca- Michalovce (trvalý pracovný pomer)

  Dátum pridania: 1.12.2016

 obchod , Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov v nasledovnom znení:
"V súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v databáze uchádzačov o zamestnanie vedenej spoločnosťou KOOPERATIVA poisťovňa, a.s., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom v súvislosti s výberovým procesom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

Mechanik obchodného merania

  Dátum pridania: 1.12.2016

 chemické alebo technické

Účtovník

  Dátum pridania: 1.12.2016

 účtovníctvo

Operátor vo výrobe

  Dátum pridania: 30.11.2016

  , Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o ich záujem. Z kapacitných dôvodov si vyhradzujeme právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky klienta.

Účtovník / Účtovníčka

  Dátum pridania: 30.11.2016

  , V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis v Sj a Aj na našu e-mailovú adresu. Bližšie informácie aj na uvedených telefónnych číslach. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Týmto udeľujem súhlas spoločnosti Personel efekt, s.r.o., IČO: 36 448 508, Slovenská 69, 080 01 Prešov (ďalej len „Personel efekt“) so spracovaním, správou a uchovávaním mojich osobných údajov, ktoré som poskytol/poskytla vo svojom životopise, žiadosti o zamestnanie, prípadne v iných dokumentoch za účelom sprostredkovania vhodného zamestnania v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.Zároveň súhlasím s poskytnutím mojich osobných údajov tretím stranám, t.j. potenciálny zamestnávateľ v prípade zaradenia do výberového konania.Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom, keď požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov alebo v prípade, ak poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, najneskôr uplynutím 5 rokov od poslednej aktualizácie.Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú správne, úplné a aktuálne.

Zapisovanie odberných miest elektriny a plynu

  Dátum pridania: 29.11.2016

 Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním základné vzdelanie stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa Pozícia je vhodná pre absolventa Áno Osobnostné predpoklady a zručnosti - komunikatívnosť - ochota učiť sa novým veciam - flexibilita - príjemné vystupovanie - samostatnosť - schopnosť pracovať v teame, Informácie o výberovom konaní Vybraní uchádzači budú telefonicky kontaktovaní managerom príslušnej pobočky za účelom osobného pohovoru. Po osobnom pohovore je pre uchádzača možnosť neplateného ukážkového dňa za účelom oboznámenia sa s obsahom našich činností. (do životopisu uviesť tel. kontakt)

Operátor výroby

  Dátum pridania: 29.11.2016

  , Oslovení budú iba uchádzači ktorí splňajú kritéria
t.j. majú maturitu resp. výučný list, nie základné vzdelanie.

Zástupca vedúcej prevádzky pre Michalovce/Trebišov a okolie

  Dátum pridania: 29.11.2016

 Obchod , Prosím o zaslanie profesného životopisu na praca@kasa.sk

Predajca náhradných dielov (autodiely)

  Dátum pridania: 29.11.2016

  , Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu: automax@interdum.sk

Technik výstavby siete, elektroinštalatér

  Dátum pridania: 29.11.2016

 telekomunikačná technika , Pokiaľ Vás ponuka zaujala, zašlite na email zamestnanie(ZAV)gecom.sk
svoj štruktúrovaný profesný životopis a fotografiu na základe ktorého budete pozvaný na osobný pohovor.

Žiadosti bez zaslania fotografie a preukázania praxe respektíve odporúčania posledného zamestnávateľa nebudeme spracovávať, prosím dodržte ich!

Technik pre vývoj nových produktov (Ref. č.: PR/018135)

  Dátum pridania: 28.11.2016

  , * V prípade záujmu pošlite prosím Váš životopis slovenskom a anglickom/nemeckom jazyku. Vopred dakujeme za prejaveny zaujem. Budeme Vás v čo najkratšom čase informovať o ďalšom postupe.

Výrobný pracovník - potravinársky priemysel

  Dátum pridania: 27.11.2016

  , Záujemcov žiadame o zaslanie štrukturovaného životopisu s popisom predchádzajúcich pracovných skúseností na email michalovce@studentservis.sk. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Pracovník obsluhy - stály dozor

  Dátum pridania: 26.11.2016

 

Predavač/ka - pokladník/čka, skrátený úväzok - 25 hod./týždeň, Michalovce

  Dátum pridania: 26.11.2016

  , V rámci nášho dvojtýždenného tréningového programu Vás pripravíme na Vaše budúce úlohy: metódou "Learning-by-doing". Poskytneme Vám dôkladné zapracovanie, pri ktorom Vás individuálne povedie skúsený kolega.

Predavač/ka - pokladník/čka, skrátený úväzok - 35 hod./týždeň, Michalovce

  Dátum pridania: 26.11.2016

  , V rámci nášho dvojtýždenného tréningového programu Vás pripravíme na Vaše budúce úlohy: metódou "Learning-by-doing". Poskytneme Vám dôkladné zapracovanie, pri ktorom Vás individuálne povedie skúsený kolega.

Sprostredkovateľ úverov - Michalovce, Trebišov, Sobrance (800 - 3000 Eur/mesiac)

  Dátum pridania: 25.11.2016

  , Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti. V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoju žiadosť o prijatie spolu s profesijným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu spoločnosti.
V žiadosti o prijatie do pracovného pomeru Vás žiadame napísať súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. v znení neskorších doplnkov. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Špecialista – sieťový inžiniering (Michalovce)

  Dátum pridania: 25.11.2016

 

Ponuky 1-20 z 40

Správa ponuky práce

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Hľadám prácu.

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Ponúkam prácu.

Ak máte záujem váš občiansky inzerát upravovať, vymazať alebo chcete pridať firemný inzerát do sekcie Ponúkam prácu registrujte sa na portáli.

Ponuky práce

Ponúkate alebo hľadáte prácu v Michalovciach a okolí? Využite regionálnu ponuku práce na internete!

Webyshopping

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Michalovce-Bánovce nad Ondavou, Čečehov, Krásnovce, Lastomír, Laškovce, Nižný Hrušov, Pozdišovce, Petrovce nad Laborcom, Rakovec nad Ondavou, Veľké Kapušany, Zalužice, Zemplínska Široká

Podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
 5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang