michalovce.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Akcie a podujatia - Mesto Michalovce

Akcie 1-20 z 24

AKCIE A PODUJATIA Michalovce a okolie

Rande naslepo

23.3. - 29.3.2017 / 17:30

Miesto konania: Nám. osloboditeľov 25, Michalovce
Predstavenia: 23.3. - 17:30, 26.3. - 17:45, 29.3. - 19:30, Aj keď svoj sen nevidíš, môžeš za ním ísť… Vzrušujúca práca v luxusnom hoteli - to je vysnená budúcnosť, ktorú si predstavuje Saliya (Kostja Ullmann) už od detstva. Ako teenager však začne strácať zrak, až nakoniec vidí len slabé svetlo a matné obrysy. Svet vidí akoby naň pozeral cez mliečne sklo. Zdá sa, že jeho životný sen je v troskách. Saliya aj napriek svojmu handicapu postupne získava väčšie sebavedomie, vracia sa do normálnej školy a nakoniec sa dokonca odváži poslať prihlášku na stáž do päťhviezdičkového hotela. Vďaka dôkladnej príprave, pozitívnemu prístupu a hlavne s podporou veľkého blafovania uspeje a miesto získa. Len nikomu neprizná, že vlastne tak trochu skoro vôbec nevidí... Odhalí ho až jeho nový priateľ a kolega Max (Jacob Matschenz), ktorý mu pomáha, aby sa vysporiadal s ťažkými situáciami a úlohami, ktoré prevádzka veľkého a špičkového hotela prináša. Saliya sa po nociach učí naspamäť všetky trasy, počty schodov, prestieranie stolov... Vtĺka si do hlavy tvary predmetov, rozmiestnenie vecí v bare a v izbách pre hostí. V jeho prípade platí, že je nakoniec schopný robiť svoju prácu poslepiačky. Behom svojej praxe v hoteli si aj napriek svojej zrakovej vade všimne Lauru (Anna Maria Mühe), bláznivo sa do nej zamiluje a vyzerá to tak, že okrem zraku naviac stratí aj srdce, a bohužiaľ, i rozum. Jeho blamáž začne dostávať praskliny a hrozí, že nakoniec neuspeje ani v láske a ani v hoteli… Našťastie nielen film, ale aj skutočný život máva rád šťastné konce. Romantická komédia Rande naslepo bola nakrútená podľa skutočného životného príbehu, ktorý vo svojej knihe vtipne popísal sám Saliya Kahawatte.

Rande naslepo

Masaryk

23.3. - 25.3.2017 / 19:30

Miesto konania: Nám. osloboditeľov 25, Michalovce
Predstavenia: 23.3. - 19:30, 24.3., 25.3. - 17:45, Prežil život bohéma, miloval ženy, hudbu, veľká gestá i veľké zápasy. Vo vnútri jeho srdca a duše bojovala nespútanosť extravagantného umelca s morálkou a povinnosťou úradníka a diplomata. Smrť Jana Masaryka je dodnes zahalená tajomstvom. Mnohé tajomstvá sa však skrývali i v jeho živote! Dramatický príbeh, venovaný osudom diplomata a neskoršieho československého ministra zahraničia, Jana Masaryka, sa vracia do obdobia tesne pred druhou svetovou vojnou. Vtedajší veľvyslanec v Londýne sa zrazu stratil z verejného života, prerušil kontakt s politickými kolegami i s priateľmi. Čo sa s ním dialo v období niekoľkomesačného zmiznutia, kdesi v Amerike? I keď Jana Masaryka vnímá verejnosť predovšetkým v súvislostiach s jeho dodnes neobjasnenou záhadnou smrťou, film, ktorý podľa scenára Alexa Königsmarka a Petra Kolečka nakrútil režisér Július Ševčík, sa vracia k inému, nemenej dramatickému obdobiu Masarykovho života. V tridsiatich rokoch vrcholí Masarykova diplomatická kariéra, ktorú strávil predovšetkým vo Veľkej Británii. Muž, oceňovaný ako brilantný rečník, zábavný spoločník a milovník života, má však tiež svoju temnú stránku. Postupne sa pred nami odkrýva príbeh muža, dlhodobo deptaného tiahou záväzkov a očakávaním okolia, muža, ktorý nikdy nemohol vystúpiť z tieňa svojho otca. Komplikovaný bol i jeho vzťah k „náhradnému otcovi“, prezidentovi Benešovi. Masaryk hľadá únik pred svojim menom, pred zodpovednosťou i pred sebou samým v bujarom živote, alkohole a drogách, ale taktiež v neustálom sebatrýznení. Na pozadí historických udalostí sa odohráva napínavý životný príbeh okúzlujúceho, ale nevyrovnaného, sebadeštruktívneho muža a jeho márneho boja o budúcnosť vlastnej krajiny. „Masaryk je krásná filmová postava, protože je samý problém a zároveň chlap, který má velkou zodpovědnost,“ hovorí režisér Július Ševčík, ktorý svoj film vidí ako politický thriller. „On sám by byl raději umělcem, bohémem, ale měl smůlu, protože pocházel ze slavné rodiny. Ta postava v sobě má neustále vnitřní konflikt, je to člověk, od nějž se navenek očekává práce ve jménu velkých věcí, a přitom to je muž s křehkou, vášnivou a bolavou duší,“ dodáva režisér.

Masaryk

Všetko alebo nič

9.3. - 30.3.2017 / 17:45

Miesto konania: Nám. osloboditeľov 25, Michalovce
Predstavenia: 9.3., 30.3. - 17:45, Linda a Vanda sú pohľadné tridsiatničky, nerozlučné kamarátky a tiež spolumajiteľky malého kníhkupectva v centre mesta. Linda je rozvedená, vzdelaná, praktická, má malú dcéru a pocit zodpovednosti. Ten naopak chýba Vande, slobodnej, veselej, nezávislej kráske, ktorá síce muža priťahuje ako magnet, ale jej živelnosti žiadny nestačí. A tak hľadá toho pravého. Aktívne. V obchode s nimi pracuje Edo, ktorý tiež túži po láske na veky vekov, ale ako plachý, citlivý a introvertný gay to má ťažké Životy tejto trojice nakoniec rovnako zamotá niekoľko mužov. Linde charizmatický developer Jakub, ktorý nie je tým, kým sa zdá byť. Vande bývalý profesor z vysokej školy Aladar, ktorého je ochotná si vziať, "pretože ju má rád". A Edo sa už zase prispôsobuje ďalšiemu priateľovi, Leovi. Nakoniec ale všetko dopadne úplne inak, než všetci čakali.

Všetko alebo nič

Piata loď

22.3. - 28.3.2017 / 18:00

Miesto konania: Nám. osloboditeľov 25, Michalovce
Predstavenia: 22.3., 28.3. - 18:00, Nevinná hra, ktorá navždy zmení ich životy. Príbeh netradičnej detskej rodiny inšpirovaný skutočnou udalosťou. Nový slovenský film, nakrútený na motívy úspešnej knihy Moniky Kompaníkovej, ktorá sa stala najlepšou knihou roka 2010. Druhý dlhometrážny film režisérky Ivety Grófovej, jej debut získal národnú nomináciu na Oscara v roku 2012. Malá Jarka má mamu, ktorá nechce byť mamou. Zúfalo hľadá lásku a nachádza ju náhodou, keď za zvláštnych okolností vezme dve batoľatá do opustenej záhradnej chatky. Jej konanie je dojemným a detsky úprimným pokusom napraviť svet dospelých svojou hrou na rodinu, akú by chcela mať.

Piata loď

Zlato

22.3. - 30.3.2017 / 19:30

Miesto konania: Nám. osloboditeľov 25, Michalovce
Predstavenia: 22.3. - 19:30, 30.3. - 19:45, Matthew McConaughey sa vydá na cestu do Indonézie, aby v džungli našiel bájnu zlatú baňu

Zlato

EGO by MAM PI*I

24.3. - 24.3.2017 / 21:00

Miesto konania: Gorkého 4
Dátum a miesto konania/Date and place of event: 3.3.2017 o 21:00hod., Noise Arena, Košice24.3.2017 o 21:00 hod., Alcatraz Disco Club, Michalovce Popis/Description: MAM PI*I ti prináša EGA v tvojom hoode.O Egovi ti toho veľ písať nemusíme. Člen skupiny Kontrafakt, ktorý bez albumu podmanil slovenskú hiphopovú scénu, držiteľ mnohých rekordov, jednoducho hitmaker. Na tomto evente nájdeš taktiež MAMpi*i shop, v ktorom kúpiš všetky naše handry! Cena/Price:KOŠICE:NORMAL - 8€ + manipulačný poplatokVIP - 15€ + manipulačný poplatokGROUPVIP (4osoby) - 74€ + manipulačný poplatokNA MIESTE:NORMAL - 8€VIP - 19€GROUPVIP (4osoby) - 80€ MICHALOVCE:Normal - 4,92€GROUPVIP (4osoby) - 77,66€ V cene NORMAL lístka:- 10% zľava na nákup v www.mampici.com- priestor na státie V cene VIP lístka: - separatný priestor- vlastný bar- stretnutie s umelcami- 15% zľava na nákup v www.mampici.com V cene GROUPVIP lístka: - separatný priestor- vlastný stôl- vlastný bar- fľaša vodky- Maxx Energy Drink - stretnutie s umelcami- 15% zľava na nákup v www.mampici.com- 15% zľava na doplnenie swagu teniskami z Footshop.cz Ceny sa budú postupne zvyšovať. Akcia nie je vekovo obmedzená. Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children: Bez nároku na zľavy.

EGO by MAM PI*I

Život

24.3. - 26.3.2017 / 19:45

Miesto konania: Nám. osloboditeľov 25, Michalovce
Predstavenia: 24.3., 26.3. - 19:45, 25.3. - 21:30, Ryan Reynolds a Jake Gyllenhaal hľadajú život na Marse v novom sci-fi thrilleri od Daniela Espinosu. Film rozpráva príbeh šiestich členov posádky vesmírnej stanice, ktorí sú svedkami zlomovej udalosti v dejinách ľudstva: objavenia mimozemského života. Keď sa však nevinná biologická vzorka začne správať inteligentnejšie, než by ktokoľvek čakal, životy členov posádky aj ľudí na Zemi sú v ohrození...

Život

Chips

24.3. - 28.3.2017 / 21:40

Miesto konania: Nám. osloboditeľov 25, Michalovce
Predstavenia: 24.3. - 21:40, 25.3. - 19:45, 28.3. - 19:30, Jon a Frank práve nastúpili do Californskej motorizovanej dialničnej hliadky - California Highway Patrol (CHP), každý však z iných dôvodov. Jon sa snaží dať znova do poriadku svoj život I manželstvo a Frank je zase tajný federálny agent, vyšetrujúci mimoriadnu lúpež v ktorej môže mať prsty niekto zvnútra CHP. Na prvý pohľad nerovná dvojica chce dokázať spolu veľké veci, čo sa ľahko povie, ale ťažšie vykoná… V každom prípade, vás čaká množstvo humorných i “trápnych” situácií, nadávok, krkolomných motorkárskych kúskov a šťastný koniec. Dax Shepard (Jon) si okrem réžie a hlavnej postavy, napísal i scenár, podľa populárneho TV seriálu zo 70-rokov.

Chips

ROZPRÁVKOLAND 2017, ŠMOLKOVIA SÚ SPÄŤ

25.3. - 25.3.2017 / 17:00

Miesto konania: K. Kuzmányho 24
ŠMOLKOVIA SÚ SPÄŤ!!!ÚPLNE NOVÁ SHOW 2017!Najväčšia hudobno-zábavná show pre deti a celú rodinu v SR pre rok 2017. 90-minútová show najpopulárnejších modrých postavičiek na svete, ktorá už niekoľko desaťročí baví deti na celom svete. Úplne nová show plná svetelných efektov, výborných tanečných vystúpení a hlavne obľúbených ,,šmolko hitov“ roztancuje nielen deti ale aj ich rodičov. Všetky texty pesničiek boli preložené a prespievané aj do slovenčiny. Viac ako 30.000 nadšených divákov rôznych vekových kategórií boli svedkami prvej časti Tour ROZPRÁVKOLAND 2015 na Slovensku. Tisíce šťastných tvári a spokojných rodičov boli pre nás najväčším vyznamenaním. A práve preto sa producenti show rozhodli pokračovať a pripravili pre Vás na jar 2017 ďalších najmenej 30 koncertov ROZPRÁVKOLAND 2017 s názvom Šmolkovia sú späť: Nový dej, nové pesničky a pribudli aj nové postavy ako Gargamel a Azrael...  Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.Poznámka: Deti do 3 rokov vrátane majú vstup zdarma - platí len pre koncerty v halách - 19.3. v Prievidzi a 25.3. v Michalovciach. Ostatné koncerty sú bez nároku na zľavy.

ROZPRÁVKOLAND 2017, ŠMOLKOVIA SÚ SPÄŤ

Vaiana - Legenda o oceáne

25.3. - 26.3.2017 / 15:45

Miesto konania: Nám. osloboditeľov 25, Michalovce
Legenda o oceáne. Napnite plachty a vydajte sa za dávnym príbehom... Po stáročia sa dávni moreplavci vydávali na dobrodružné cesty po nekonečnom Tichom oceáne a objavovali ostrovy Oceánie. Potom však ich plavby na tisíc rokov ustali. A dodnes nikto nevie prečo... Ďalší strhujúci animovaný príbeh z Disney štúdií o odvážnom dievčati, ktoré sa rozhodne zachrániť svoj ľud a tak sa vydáva na nebezpečnú plavbu naprieč otvoreným oceánom. Počas svojej cesty stretáva kedysi mocného poloboha Mauiho, ktorý jej pomáha stať sa skúsenou moreplavkyňou. Spoločne sa plavia, zažívajú nebezpečné dobrodružstvá, stretávaju obrovské monštrá a príšery,ktorým uniknú len o vlások. A Vaiana počas cesty plní dôležitú úlohu svojich dávnych predkov a objaví niečo, čo vždy hľadala – samú seba. Krátky film: Vnútorné záležitosti (Inner Workings)

Vaiana - Legenda o oceáne

ROZPRÁVKOLAND 2017, ŠMOLKOVIA SÚ SPÄŤ

25.3. - 25.3.2017 / 10:00

Miesto konania: Námestie osloboditeľov 25
ŠMOLKOVIA SÚ SPÄŤ!!!ÚPLNE NOVÁ SHOW 2017!Najväčšia hudobno-zábavná show pre deti a celú rodinu v SR pre rok 2017. 90-minútová show najpopulárnejších modrých postavičiek na svete, ktorá už niekoľko desaťročí baví deti na celom svete. Úplne nová show plná svetelných efektov, výborných tanečných vystúpení a hlavne obľúbených ,,šmolko hitov“ roztancuje nielen deti ale aj ich rodičov. Všetky texty pesničiek boli preložené a prespievané aj do slovenčiny. Viac ako 30.000 nadšených divákov rôznych vekových kategórií boli svedkami prvej časti Tour ROZPRÁVKOLAND 2015 na Slovensku. Tisíce šťastných tvári a spokojných rodičov boli pre nás najväčším vyznamenaním. A práve preto sa producenti show rozhodli pokračovať a pripravili pre Vás na jar 2017 ďalších najmenej 30 koncertov ROZPRÁVKOLAND 2017 s názvom Šmolkovia sú späť: Nový dej, nové pesničky a pribudli aj nové postavy ako Gargamel a Azrael...  Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts. Oznamujeme vám, že predstavenie ROZPRÁVKOLAND - ŠMOLKOVIA SÚ SPÄŤ 19.3. o 16:00 v Prievidzi sa presúva zo City Arény do Domu kultúry. Vstupenky zakúpené do City Arény zostávajú v platnosti a rozdiel medzi pôvodnou cenou vstupenky a cenou vstupenky na predstavenie v Dome Kultúry vám bude vyplatený na mieste koncerte v ĎEŇ KONCERTU pred predstavením.Každý kto príde s pôvodnou vstupenkou navyše dostane od Šmolkov malý darček. Oznamujeme vám, že predstavenie ROZPRÁVKOLAND - ŠMOLKOVIA SÚ SPÄŤ 25.3. o 17:00 v Michalovciach sa presúva z CHEMKOSTAV ARÉNY do KINA CENTRUM so zmenením začiatkom o 10:00 hod.! Vstupenky zakúpené do Chemkostav Arény zostávajú v platnosti a rozdiel medzi pôvodnou cenou vstupenky a cenou vstupenky na predstavenie v KINE CENTRUM vám bude vyplatený na mieste koncerte v ĎEŇ KONCERTU pred predstavením.Každý kto príde s pôvodnou vstupenkou navyše dostane od Šmolkov malý darček. ĎAKUJEME za pochopenie.

ROZPRÁVKOLAND 2017, ŠMOLKOVIA SÚ SPÄŤ

La La Land

29.3. - 29.3.2017 / 17:15

Miesto konania: Nám. osloboditeľov 25, Michalovce
Romantika pre všetkých, ktorí radi snivajú! Mia (Emma Stone) sníva o tom, že bude slávnou herečkou a Sebastian (Ryan Gosling) túži po svojom vlastnom jazzovom klube. Zatiaľ však majú len jeden druhého a sú bláznivo zamilovaní. Ich cesta za šťastím ešte len začína...

La La Land

Šmolkovia: Zabudnutá dedinka

30.3. - 2.4.2017 / 16:15

Miesto konania: Nám. osloboditeľov 25, Michalovce
Predtavenia: 30.3., 31.3. - 16:15, 1.4. - 14:15, 16:00, 2.4. - 16:00, Celovečerný animovaný šmolkovský film s obľúbenými modrými postavičkami prichádza! Vďaka záhadnej mape sa Šmolinka spolu s Mudrošom, Babrošom a Silákom vydáva na dobrodružnú výpravu a náhodou objavia najväčšie tajomstvo v dejinách Šmolkov.

Šmolkovia: Zabudnutá dedinka

Ghost in the Shell

31.3. - 2.4.2017 / 20:00

Miesto konania: Nám. osloboditeľov 25, Michalovce
Predstavenia: 31.3. - 19:15, 1.4., 2.4. - 20:00, Kyberpunková legenda, ktorá sa prvýkrát objavila v roku 1989 ako manga z dielne Masamune Shirowa. Na ňu roku 1995 nadviazala prvá filmová anime verzia a teraz je tu v podobe hraného trikového titulu, kde hlavnej hrdinke prepožičala tvár Scarlett Johansson.

Ghost in the Shell

koncert skupiny Olympic

1.4. - 1.4.2017 / 19:00

Miesto konania: K. Kuzmányho 24
Dátum a miesto konania/Date and place of event: 01.04.2017 o 19:00 hod., Chemkostav Aréna Michalovce Cena/Price: státie 13€, sedenie od 17€ Popis/Description: Michalovská Chemkostav ARÉNA Vám opäť prinesie vynikajúci koncert legendárnej českej rockovej kapely Olympic s nestarnúcim Petrom Jandom! Zaznejú tie najznámejšie skladby v histórii Česko – Slovenskej populárnej hudby. Priestormi Chemkostav ARÉNY zaznejú hity ako: „Jasná zpráva“ „Slzy tvý mámy“ Osmý den“ a mnohé iné... Predskokanom podujatia bude legendárna kapela zo Zemplína, skupina Hurikán. Viac info/More informations: Dĺžka koncertu 120 minút. Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children: Bez zľavy.

koncert skupiny Olympic

OLIVER FILAN - KÓREJSKÉ DENNÍKY

4.4. - 4.4.2017 / 18:00

Miesto konania: Nám. Osloboditeľov 25
OLIVER FILANKÓREJSKÉ DENNÍKY Všetko čo ste o Kórei chceli vedieť a báli ste sa spýtať! Zoberte svoje oči a uši na druhý koniec sveta.Strhujúca prednáška o živote v Južnej Kórei. Oliver Filan v Kórei žil, pracoval a spoznal krajinu nie len ako do turista, ale poriadnedo hĺbky. A verte, že aj hypermoderná spoločnosť vie byť poriadna exotika!Naozaj Kórejci tak tvrdo pracujú? Koľko asi tak za večer vypijú sodžu? A čo je vôbec sodžu? Odporučil by ho someliér k hostine zo surových rýb?Alebo radšej k dožang džige?Naozaj je Soul New Yorkom Ázie? Ako žije mesto s 25 miliónmi obyvateľov? Nie je im tesno?A čo majú spoločné so Slovákmi?Surové morské červy, hyperrýchle vlaky, najväčšie nákupné centrum sveta, kláštoryuprostred mrakodrapov, noci v džimdžilbangu, najkrajšie pláže Džedžu,idoly Kórejského popu...Toto a ešte oveľa viac iba v Kórejských denníkoch!Program v trvaní 90 minút. Vstupné/Entry: 5,00 EURZľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

OLIVER FILAN - KÓREJSKÉ DENNÍKY

EXTRIFITSLOVAKIA CUP

8.4. - 8.4.2017 / 14:00

Miesto konania: Športová 3830/31
EXTRIFISLOVAKIA CUP Medzinárodná súťaž v kulturistike, fitness, bodyfitness, bikiny fitness žien a physique mužov organizovanáVTJ Technika Liptovský Mikuláš v spolupráci s Extrifitslovakia v Michalovciach . Súťažiť sa bude v Kategóriach : Kulturistika - do 80kg , do 90kg , nad 90kg Physique mužov - do 173cm , do 179cm ,nad 179cm Klasická kulturistika - open Bikiny fitness žien - do 160cm , do 164cm , do 169 cm , nad 169 cm Bodyfitness žien - do 163cm , nad 163cm Fitness žien - open Prezentácia súťažiacich začína od 11:00- 13:00 nasleduje porada rozhodcov od 13:15-13:45 porada rozhodcov a od 14:00 - začína semifinále , finále , vyhodnotenie podľa jednotlivých kategórií + absolútny víťazi v kulturistike, physique mužov, bikiny fitness a bodyfitness žien . Vo vstupných priestoroch haly vás bude čakať EXPO zóna kde sa budete môcť pohybovať od 11.00 hod a kde nájdete občerstvenie , ochutnávky , športové oblečenie , bio kozmetiku a iné . Od 10.00 spustíme aj predaj vstupeniek priamo na mieste.

EXTRIFITSLOVAKIA CUP

RYTMUS - KERESTAPO TOUR 2017

21.4. - 21.4.2017 / 20:00

Miesto konania: K. Kuzmányho 24
Patrik „Rytmus“ Vrbovský je nie len vedúcou osobnosťou Slovenskej hudobnej scény ale aj trendsetter-om v oblasti módy a životného štýlu.Vďaka svojej tvrdej práci a neuveriteľnému talentu je dnes schopný ovplyvňovať obrovské davy ľudí a udávať štýl nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Má za sebou viac ako 8 úspešných albumov / 300 skladieb / vyše 100 klipov a milióny pozretí na sociálnych sieťach... Najúspešnejší slovenský interpret, ktorý už dlhé roky patrí medzi najpredávanejších interpretov na česko-slovenskej hudobnej scéne, prichádza v roku 2017 do vášho mesta s koncertným turné Kerestapo tourPríďte sa pozrieť na to najlepšie, čo česko-slovenská hudobná scéna ponúka! Ceny vstupeniek sa budú zvyšovať! Vstup od 16 rokov, pod 16 rokov len v sprievode dospelej osoby.  Zľavy: bez nároku na zľavy.

RYTMUS - KERESTAPO TOUR 2017

ADAM ĎURICA SPOLU TOUR 2017

22.4. - 22.4.2017 / 19:00

Miesto konania: 26. novembra
11.4.2017 o 19:00hod. PRAHA (vstupenky tu!)12.4.2017 o 19:00hod. BRNO (vstupenky tu!)20.4.2017 o 19:00hod. PKO Prešov21.4.2017 o 19:00hod. Spoločenský pavilon, Košice22.4.2017 o 19:00hod. Športová hala, Michalovce25.4.2017 o 19:00hod. Kino Apollo, Lučenec26.4.2017 o 19:00hod. Dom Kultúry, Liptovský Mikuláš27.4.2017 o 19:00hod. Ministry of FUN, Banská Bystrica28.4.2017 o 19:00hod. Dom odborov, Estrádna sála, Žilina29.4.2017 o 19:00hod. Kino Strojár, Martin03.5.2017 o 19:00hod. Ateliér Babylon, Bratislava05.5.2017 o 19:00hod. Piano Club, Trenčín„Čo nedokážeš sám, to dokážeme SPOLU.“ ADAM ĎURICA - SPOLU TOUR 2017 Mladý a úspešný hudobník, dvojnásobný víťaz prestížnej ankety OTO v kategórii spevák roku, autor hitov Neľutujem a Mandolína vydáva po roku a pol od platinového albumu Mandolína novú dosku. Tá sa volá SPOLU a nachádza sa na nej 12 nových skladieb vrátane hitov SPOLU a Dovtedy. Nový album predstaví Adam aj naživo na svojom koncertnom turné s názvom SPOLU TOUR. Adam Ďurica so svojou kapelou na prelome mesiacov apríl/máj 2017 navštívi 10 slovenských a dve české mestá. Od Michaloviec, cez Lučenec a Bratislavu až po Brno a Prahu zaznejú nielen nové piesne z albumu SPOLU ale aj obľúbené skladby z predošlých albumov (Neľutujem, Mandolína, Predpoveď počasia, Láska-Veda, Tak to vidím ja a iné). Po každom koncerte SPOLU TOUR sa uskutoční fotogramiáda, na ktorej sa fanúšikovia budú môcť s Adamom stretnúť a odfotiť sa s ním. Všetky informácie o SPOLU TOUR sa dozviete na facebookovej stránke Adama Ďuricu.

ADAM ĎURICA SPOLU TOUR 2017

JESUS CHRIST SUPERSTAR

8.5. - 8.5.2017 / 19:00

Miesto konania: K. Kuzmányho 24
„Jesus Christ Superstar“ réžia: Ján Ďurovčík Najlegendárnejší muzikál všetkých čias „Celá moja doterajšia práca smerovala k jedinému cieľu. Dozrel čas pre najdokonalejší muzikál na svete.“ /Ján Ďurovčík/ Uvidíte hviezdy slovenského umeleckého neba ako Patrika Vykočila, Janka Slezáka, Ivana Táslera a IMT Smile, Katarínu Hasprovú, Nelu Pociskovú a mnohých ďalších. Muzikál Jesus Christ Superstar, najdokonalejší muzikál všetkých čias, ktorý prešiel celý svet a hral sa na najväčších muzikálových scénách, prichádza na Slovensko. Príbeh o Ježišovi a jeho poslednýc dňoch života, ktorý si získal milióny fanúšikov po celom svete a stal sa legendou. Legendou, ktorú už nikto nikdy neprekoná.   Predstavenie nie je vhodné pre divákov do 15 rokov! Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children: bez nároku na zľavy. Info pre predstavenie v Košiciach vozíčkar + doprovod TU

JESUS CHRIST SUPERSTAR
Akcie 1-20 z 24

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Michalovce-Bánovce nad Ondavou, Čečehov, Krásnovce, Lastomír, Laškovce, Nižný Hrušov, Pozdišovce, Petrovce nad Laborcom, Rakovec nad Ondavou, Veľké Kapušany, Zalužice, Zemplínska Široká
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang